Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Saç Ekimi Yöntemleri

Bayanlarda Saç Ekimi

Bayanlarda Saç Ekimi Bayanlarda saç dökülmesinin genel olarak sebebi demir eksikliği ve troid. Bu yüzden bir çok kadın 20 ile 25 yaşları arasında saç dökülme problemi ile karşılaşmakta ve 30 yada daha ileri yaşlarda saç ekim teknolojisin..

DETAYA GİT
Sıkça Sorulan Sorular

Saç Ekimi işlemi için kaç gün ayırmalıyız? Saç Ekimi 1 gün içerisinde bitmektedir.Ertesi gün pansuman ve bir sonraki gün yıkama yaptırarak toplamda iki gece sonra sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Saç Ekimi işlemi kaç saat sürer ..

DETAYA GİT
FUT Tekniği (Foliküler Ünt. Transp.)

FUT Yöntemi İki kulak arası mesafeden bir şerit halinde Plastik Cerrah tarafından alınan köklerin hemşireler tarafından 1’li, 2’li, 3’lü greftler şeklinde Foliküler ünitelere ayrıştırılması işlemidir. Ekim yapılacak alanda uygun saç kökü..

DETAYA GİT
Saç Ekim Opr. Sonrası İlk Yıkama

Saç ekim operasyonundan sonraki ilk yıkama uzmanlarımız tarafından yapılacak size verilen programda bilgilendirme mevcuttur. Saç ekim operasyonundan sonra 15 gün süreyle size önerilen şampuan ve losyonu sizden istenilen şekilde kulla..

DETAYA GİT
Saç Ekim Operasyonu Sonrası Traş

Saç ekim operasyonundan sonraki 1 yıl tüm saçlarınızı sadece makasla kısaltınız. Traş makinesi kullanmayınız. Operasyon sonrası ense bölgesindeki saç köklerinizin gelişimi ve iyileşme surece uzayabilir hatta iz kalmasına neden olabilirsiniz..

DETAYA GİT
Saç Ekimi Sonrası Yapılması Gerekenler

Operasyondan sonraki 3 gün başınızı dik tutunuz. Gün içerisinde maksimum 2 saat arayla 15 dk. başınızı geriye doğru tutarak, alnınıza ve şakaklarınıza buz uygulayınız. Gün içerisinde en az 6 kez bu işlemi tekrar ediniz. Operasyondan ..

DETAYA GİT
Saç Ekimi Öncesi Yapılması Gerekenler

Geçirilen herhangi bir ameliyat, kronik rahatsızlık ya da kullanmış olduğunuz ilaçlar varsa mutlaka doktorunuzla paylaşınız. Önceden geçirmiş olduğunuz veya devam etmekte olan bir cilt probleminiz (dermatit sivilce gibi) varsa lütfen..

DETAYA GİT
Yara Fut İzi ve Yanık İzleri

YARA,FUT İZİ ve YANIK İZLERİNİN FUE YÖNTEMİ İLE KAPATILMASI FUT teknigi ile yapilan sac ekim operasyonlari sonradan olusan izler, yaniklar, kaza sonrasi olusan skar izlerinin FUE yontemi ile kapatilmasi mumkundur. Sağlikli donör bolgede..

DETAYA GİT
Biyolojik Saç İmplantı (Biofibre)

Sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak, binlerce yıldır hem kadınların hem de erkeklerin gündemindeki en önemli konulardan biri. Yaşın ilerlemesi, hastalıklar, hormonal sorunlar, kimyasal uygulamalar, kazalar ve yanık gibi nedenlerle saç kaybı..

DETAYA GİT
FUE Tekniği (Foliküler Ünt. Ekstraks.)

FUE Tekniği (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu), Dünya’da ve Türkiye’de uygulanan son saç ekimi tekniği olan Folliculer Unite Ekstraksiyonu yani FUE yöntemi, donör alandaki sağlıklı saç köklerinin micromotor yardımı ile tek tek alınması ve seyr..

DETAYA GİT